KURUMSAL

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Tarihçe

Türk inşaat sektörünün lider firmaları arasında yer alan Gentes Şirketler Grubu, Türkiye' deki faaliyetlerinin yanı sıra, 1992 yılından itibaren yurtdışında ( Rusya Federasyonu, Kazakistan, Letonya, Azerbaycan, Gürcistan ve Türkmenistan’ da ) inşaat taahhüt işleri yaparak birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup, yeni projelere imza atmaya devam etmektedir.

Gentes Şirketler Grubu, kurumsallaşmış yapısı ve gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli kadrosu ile; alt yapı, üst yapı, restorasyon, sınaî tesisleri, kimya ve sağlık tesisleri, ulaşım, bina inşaatlarını

ana müteahhit olarak, dünya standartlarına uygun, kaliteli ve güvenilir hizmetler sunarak başarıyla tamamlamış, üretkenliği ve sürekliliği ilke edinmiştir. Merkez Ofisi İstanbul’da olan Grubumuzun, Moskova, Stavropol, Libya ve Irak ta irtibat büroları bulunmaktadır.

Gentes kalite ve güvenirliliğini ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ile belgelemiştir.Kalitemizi daha da yükseltmek ve dünya standartlarında hizmet sunmak amacıyla; gelişmelere hakim, eğitimli, tecrübeli profesyonel kadrolar ve Gentes ile aynı hedefleri paylaşan seçkin uzman ekipler ile çalışmaktayız.Çağın gerektirdiği modern teknolojik bilgi ve yönetim sistemlerini kullanan Grubumuz; Türk Müteahhitliğini uluslararası alanda başarıyla temsil etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır.