KURUMSAL


TAMAMLANAN PROJELER


DEVAM EDEN PROJELER


PLANLANAN PROJELER

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Tamamlanan Projeler

 • Min. Vody Vershina Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Yapım Tarihi: Nisan, 2008 – Haziran, 2009
  İnşaat Alanı: 22.102 m²

  Rusya Federasyonu, Minvody şehrinde yapımına başlanan Minvody Vershina Alışveriş ve Yaşam Merkezi 21.102 m²’ lik bir inşaat alanına sahiptir.

  Bina mimarisi, şehrin simgesi olan ve binanın önündeki uçak anıtından esinlenerek tasarlanmış olup estetik yapısıyla Minvody şehrine bir ilki kazandırmayı hedeflemiştir.

  Minvody Vershina Alışveriş ve Yaşam Merkezi; bodrum + 3 normal kat ve 1 adet özel restaurant katından oluşmaktadır.

  Alışveriş Merkezinin bodrum katında; buz pisti, bowling salonu, bilardo salonu, bar, fast food alanları, mağazalar, kafeterya ve 0-12 yaş grubu oyun alanları, 1. katında mağazalar, kafeterya, süper market, kiokslar, 2. ve 3. katında mağazalar ve kiokslar, 4. katında mağazalar, bowling, food court alanları, kafeterya ve 4 adet sinema salonu bulunmaktadır. Çatı katında ise 1 adet özel restaurant katı ve açık terası bulunmaktadır.

  Ziyaretçiler açık teras alanında dinlenirken binanın mimari yapısını oluşturan uçak anıtını ve şehri seyretme imkanı bulacaklardır. Rusya’nın ve dünyanın ünlü markalarını buluşturmayı hedefleyen Minvody Vershina Alışveriş ve Yaşam Merkezi 2009 yılında işletmeye açılmıştır.

  Proje Fotoğrafları


  « Projeler sayfasına geri dönmek için tıklayınız