KURUMSAL


TAMAMLANAN PROJELER


DEVAM EDEN PROJELER


PLANLANAN PROJELER

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Tamamlanan Projeler

 • Stavropol Galleria Alışveriş ve Yaşam Merkezi

  Yapım Tarihi: Aralık, 2002 – Aralık, 2004
  İnşaat Alanı: 17.200 m²

  Rusya Federasyonu, Stavropol Şehrinde, projesi firmamız tarafından hazırlanan ve finanse edilen toplam 17.200 m²’lik bir alana sahip olan, Galleria Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Stavropol Şehrinin merkezinde inşa edilmiştir. Yapıldığı tarihte Güney Rusya’ da örneği bulunmayan alışveriş ve yaşam merkezi bodrum ve 6 normal kattan olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır.

  Galleria Alışveriş ve Yaşam Merkezinde yıl boyu çalışan iklimlendirme cihazları (ısıtma, soğutma, havalandırma), 8 şiddetinde depreme dayanıklı betonarme konstrüksiyon, yangın ihbar ve söndürme sistemleri, modern güvenlik sistemleri, bilgi otomasyon ağı, devamlı müzik yayını, kusursuz bina otomasyonu ile ziyaretçilerin güvenli, konforlu ve temiz bir ortamda vakit geçirmeleri hedeflenmiştir.

  Geniş mağaza yelpazesiyle ziyaretçilere farklı ürünler sunan, Galleria Alışveriş ve Yaşam Merkezi, Güney Kafkasya Bölgesinde ilk defa yapılan buz pisti ile de farklı bir yer olmayı başarmıştır. Stavropol Bölgesini modern alışveriş kavramı ile tanıştıran Galleria, alışverişi, eğlenceyi ve dinlenmeyi bir arada sunmaktadır.

  Proje Fotoğrafları


  « Projeler sayfasına geri dönmek için tıklayınız