KURUMSAL


TAMAMLANAN PROJELER


DEVAM EDEN PROJELER


PLANLANAN PROJELER

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Tamamlanan Projeler

 • Garden City Residans Kompleksi

  Yapım Tarihi: Şubat, 2006 – Aralık, 2008 
  İnşaat Alanı: 42.435 m² 

  15 yıldır gerçekleştirdiği “daha iyi yaşanabilir” konut projeleriyle yaşam kalitesine destek veren Türkiye’nin önde gelen konut şirketlerinden Rusya Gentes İnşaat,  Stavropol’ ün en büyük konut işine başladı.

  Garden City…

  Doğanın titizlikle korunduğu seçkin bir yaşam alanı…

  Üç tarafı yeşille çevrili Garden City, tasarım ve özgürlüğün kusursuz birlikteliğinin yanı sıra, rekreasyon alanlarıyla size ve ailenize yüksek standartta bir yaşam konforu sunuyor. 200. yıl meydanına bir kaç dakika uzaklıkta olan  ufak bir kasaba büyüklüğündeki Garden City, 140.000 m² arsa üzerine kurulu olup, tamamlandığında 120.000 m²’ lik yeşil alan içeren ve 300 konuttan oluşan bir yerleşim merkezi olacak.

  “Yaşamda Kalite”nin ön planda tutulduğu, spor ve doğayla iç içe kaliteli ve güvenli bir yaşam sunan Garden City’de yüzme havuzları, geniş otopark alanları ve görüntülü interkom sistemiyle desteklenen 24 saat özel güvenlik sistemi bulunuyor. Garden City’ deki 1+1’ den Penthouse’ a kadar çeşitli büyüklüklerdeki dairelerin bulunduğu 3 blok, 12.000 m²’ lik arazi üzerinde        7.300 m²’ lik oturma alanına sahip olup toplam 42.435 m² inşaat alanına sahiptir.

  Garden City, koşu ve bisiklet parkuru, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahalarının yanı sıra yüzme havuzu, tırmanma duvarı gibi spor olanakları ile ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

  Web Site: www.gardencitystav.ru

  Proje Fotoğrafları


  « Projeler sayfasına geri dönmek için tıklayınız