KURUMSAL

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Hedeflerimiz

GENTES' in politikası; kuruluşundan bugüne yurt içinde ve yurtdışında gerçekleştirdiği tüm projelerde önceliği kaliteye vererek dürüst ve saygın hizmet anlayışı içerisinde işverenlerine sunduğu hizmetler, binalar ve tesislerle oluşturduğu güvenin ve bu güvenin simgesi haline gelmiş olan GENTES isminin sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar uzanan sürecin her aşamasında, dünya standartlarını yakalayan, üstün kalite anlayışını benimseyen Grubumuz özellikle büyük ölçekli Modern Alış veriş merkezi projeleri, sosyal donatıları içinde barındıran site konut projeleri ve Sağlık projelerinde kayda değer bir bilgi birikimine sahip olup bulunduğu coğrafyanın ötesine tecrübesini ve vizyonunu taşımayı hedeflemektedir.

Çalıştığımız bölgelerdeki etik değerlere ve yasalara bağlılığı gözeten bir kurum olarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Gentes Şirketler Grubu; çağın gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan çalışanının gücüne, bilgisine inanarak sürekli gelişmeye ve büyümeye devam edecektir.

Gentes’ in başarısının sürekliliğinin sağlanması amacıyla ana ilkelerimiz;

  • Hizmet kalitesini sürekli arttırarak büyümek ve gelişmek
  • Gelişen çağın teknolojilerine uygun modern yöntem, teknoloji ve bilgi yönetim sistemleri kullanılarak; Evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları oluşturmak
  • Hedeflenen sonuçları elde etmek amacıyla; sistemler kurmak ve sürekli iyileştirmek.
  • Müşteri memnuniyetinin geliştirilmesi ve işleri zamanında tamamlamak
  • Kalite, tutarlılık ve profesyonel mükemmellik
  • Takım çalışmasını teşvik ederek; çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve alt yüklenicilerimiz arasında sinerji yaratmak.
  • İnsana ve çevreye saygı çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürmek.