KURUMSAL

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

Başkan'ın Mesajı

Sovyetler Birliği’nin dağılma sürecinde, o coğrafyada nadir iş yapan firmalardan biri olarak, doğru zamanda, doğru yerde ve doğru seçimler yaparak yıldızı parlayan firmamız  ilk başladığı günden bu güne dek şevkle çalışarak müşterilerine kaliteli ve zamanında iş teslim eden, teknoloji ve deneyimle yapılara profesyonel çözümler sunan, yenilikçi fikirlerin ve modern yapıların adresi olmuştur.

Firmamızın hedefi, referanslarını genişleterek uzmanlık alanında büyümek, gelişmek ve yurtdışında bir çok ülkede iş potansiyelini arttırarak ülke ekonomisine daha çok katkıda bulunmaktır.

Gentes’i bu günkü başarısına ulaştıran felsefe; müşteri memnuniyetinin sağlanması için kaliteli ve zamanında iş teslim etme, profesyonel mükemmellik, deneyim, güven ve takım çalışması ile ben değil biz sloganını özümsemesidir.

Bu güne ulaşmamızı sağlayan ve daha ileri hedefler için bizimle çalışan, destek veren tüm çalışma arkadaşlarıma ve kuruluşlara teşekkürlerimi sunarım.

İzzet EKMEKÇİBAŞI
Yönetim Kurulu Başkanı